השקעות בנדל"ן

השקעות בנדל"ן

אנו מספקים מגוון רחב של אפשרויות השקעה בנדל"ן. השקעות כחלק מקבוצות רוכשים או השקעות עצמאיות בארץ ובחו"ל. כיום אנו מזהים כי ההשקעות האטרקטיביות ביותר ניתן למצוא באירופה במדינות כמו יוון וספרד. מדינות אלו נמצאות במיתון כלכלי תוך כך שהתושבים במדינות אלו משוואים לכסף מזומן מצד אחד ומצד שנים מחזיקים בנדלן מניב.

השקעות בנכסים מניבים | השקעות בנדל"ן בחו"ל

שוק הנדל"ן הינו אחד מאפיקי ההשקעה הרווחיים ביותר, ובשנים האחרונות, הוא נמצא במגמת עליה מתמדת, אשר מובילה לשינוי בשוק ולאפשרויות חדשות, וכניסת משקיעים שיש להם מעט ניסיון בתחום, אך עם זאת הרבה מוטיבציה ורצון להצליח, כאשר ביעוץ נכון ומתאים אפשר להגיע לתשואות יוצאות דופן ורווחיות במיוחד.

איך מבצעים השקעת נדל"ן ללא טעויות ?

משקיעי נדל"ן מונעים מהרצון התמידי לאתר את ההשקעה הרווחית הבאה, למצוא את הנכסים צעד אחד לפני כולם, וכדי לעשות זאת, הם מוכנים להשקיע הרבה זמן, ולעתים גם כסף אך ישנם מקרים ההשקעה שעל פניו נראתה מבטיחה אך אינה כזאת בפועל, ועל מנת להימנע ממצבים אלו, יש להקפיד על מספר כללים חשובים בדרך להצלחה.

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לא להתייחס אך ורק למחיר כשיקול בהחלטה אם להשקיע או לא משום שהרבה פעמים יתכן והמחיר של הנכס או השטח אכן אטרקטיבי, אך קיימת סיבה לכך שאתם לא מודעים אליה, שיכולה להיות מכשול רציני למימוש ההשקעה, כדוגמת שטח מגורים שגובל באזור המתוכנן לתעשייה, שדה תעופה וכדומה ולכן, יש לבדוק את תכניות השטח, ואף לגשת לגורמים הרלוונטיים כדי לקבל אישורים מתאימים שהשטח אכן מתאים לסוג ההשקעה שאתם חפצים בה.

הדבר השני, הוא לקבל ייעוץ, ישנן חברות המתמחות בנושא השקעות נדל"ן והן עושות את כל הבדיקות הנחוצות לשם בדיקת כדאיות ההשקעה, כאשר גם במקרה זה, לא כל חברה היא אכן אמינה, ולכן יש לבחור בחברה עם ניסיון וותק בתחום זה, אשר תוכלו להיות בטוחים כי המידע המגיע ממנה הינו מקצועי וניתן לסמוך עליו בכל הקשור להשקעה מהמחיר עבור הדירה על הטאבו של הרוכש והכי חשוב ולא פחות חשוב תקינות הדירה שעליהם אתם משקיעים.

כללי זהירות בהשקעת נדל"ן

ישנם הרבה גורמים בתחום השקעות הנדל"ן אשר מציעים כל מיני השקעות שעל פניו נראות אטרקטיביות ומאוחר יותר מתבררות ככישלון ואף גובלות ברמאות ולכן, אם הגיע אליכם מייל מחברה שאינכם מכירים בנוגע להשקעה, התייחסו לכך בחשדנות ובדקו היטב אם אכן מדובר בהשקעה כדאית.

דבר נוסף, בשנים האחרונות ישנה תופעה של רכישה משותפת, חשוב שתבדקו מי מארגן את קבוצת הרכישה, והאם הוא מטעם חברה מקצועית וידועה או שמא זהו אדם פרטי שאין לא מספיק ידע וניסיון כדי לוודא כי ההשקעה תהיה נכונה ורווחית.

לפרטים נוספים

צור קשר